листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидирани финансиски извештаи за периос 01.01-30.09.2021


образложение кон финансиските извештаи 01.01-30.09.2021.docx

Објавено на: 22.10.2021 14:45:22
Документ БР.: DOC_10191-659/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации