листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Почитувани,

во прилог ви го испраќаме неревидираниот биланс на успех за периодот од 01.01 до 30.09.2021 година.

Поздрав


01.01 - 30.09 - KONFEKCIJA 2021 GOD..xls

Објавено на: 25.10.2021 08:48:51
Документ БР.: DOC_12298-9/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.