листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успег 01.01-30.09.2021


01.01-30.09.2021 Природа на трошоци Teal.xlsx

Објавено на: 29.10.2021 14:32:11
Документ БР.: DOC_12298-69/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.