листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување кон биланс на успех за периодот 01.01.-30.09.2021г.


Објаснување кон финансиските извештаи 30.09.2021.docx

Објавено на: 29.10.2021 14:58:01
Документ БР.: DOC_10191-712/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации