листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-30.09.2021


finan izv 30 09 2021.xls

Објавено на: 01.11.2021 08:57:29
Документ БР.: DOC_12298-84/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.