листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех за период 01.01.-30.09.2021г.


Ugotur berza 01-09.2021 (1).xls

Објавено на: 01.11.2021 09:24:35
Документ БР.: DOC_12298-85/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.