листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidiran konsolidiran Bilans na uspeh za Sileks Ad, Kratovo za period 01.01.2021-30.09.2021 god.


01.01 - 30.09.2021- Консолидиран извештaj.xls

Објавено на: 10.11.2021 14:27:50
Документ БР.: DOC_12298-104/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.