листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување кон консолидираниот биланс на успех за периодот 01.01.-30.09.2021


Објаснување кон консолидираниот биланс на успех 30.09.2021.docx

Објавено на: 12.11.2021 14:10:16
Документ БР.: DOC_10191-737/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации