листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на консолидираниот финансиски извештај за групација ЗК 30.09.2021


Образложение на консолидираниот финансиски извештај за групација ЗК 30.09.2021.doc

Објавено на: 15.11.2021 09:22:02
Документ БР.: DOC_10191-739/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации