листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог од акционери по Предлог-одлуката за именување на членови на Надзорен одбор на Стопанска банка а.д. Битола

 


Предлог од акционери по Предлог-одлуката за именување на членови на Надзорен одбор.pdf

Објавено на: 09.05.2022 08:56:25
Документ БР.: DOC_13285-128/2022
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери