листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Годишно Собрание на акционери


Одлуки од Годишно Собрание .pdf

Објавено на: 13.05.2022 08:45:57
Документ БР.: DOC_12283-21/2022
Урнек: Други одлуки од собрание