Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Одлука донесена на Собрание на акционери 31.05.2022 година


Т3 Одлука за исплата на дивиденда со дивиденден календар.pdf

Објавено на: 31.05.2022 15:00:40
Документ БР.: DOC_10187-21/2022
Урнек: Дивиденден Календар