Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

ОКТА АД-Скопје објавува:


2.2 Одлука за распоредување на добивка остварена во 2021.pdf

Објавено на: 31.05.2022 15:47:35
Документ БР.: DOC_12287-34/2022
Урнек: Распределба на добивка