листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

.


Годишен извештај на СБ за 2021 год со писмено мислење на НО _ 31.05.2022.pdf
Финансиски извештаи-Стопанска Банка АД Скопје 31.12.2021.pdf

Објавено на: 31.05.2022 15:50:26
Документ БР.: DOC_12304-80/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи