листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

.


Точка 11. Одлука за исплата на дивиденда на при.акции на СБ.pdf

Објавено на: 01.06.2022 09:52:11
Документ БР.: DOC_10187-23/2022
Урнек: Дивиденден Календар