листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Корегирана одлука за исплата на дивиденда


koregirana odluka za ispl.na divid..pdf

Објавено на: 02.06.2022 14:10:41
Документ БР.: DOC_10187-24/2022
Урнек: Дивиденден Календар