листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidirani fifnasiski izvestai DG BETON AD SKOPJE za period 01.01.2022-30.06.2022


30.06.2022.xls

Објавено на: 01.08.2022 14:00:58
Документ БР.: DOC_26441-87/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.