листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Obrazlozenie kon finansiski izvestai DG BETON AD SKOPJE za period 01.01.2022-30.06.2022


Obrazlozenie kon finansiskite izvesta 30.06.2022.pdf

Објавено на: 05.08.2022 14:23:10
Документ БР.: DOC_10191-548/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации