Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за настанатите значајни промени во неревидираните, консолидираните Финансиски извештаи за периодот 01.01.2022-30.06.2022 година.


Obrazlozhenie_DS ADING konsolidiran_30.06.2022.pdf

Објавено на: 09.08.2022 08:53:11
Документ БР.: DOC_10191-549/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации