листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани ФИ 01.01-30.06.2022 година


Консолидирани ФИ 01.01-30.06.2022 година.xls

Објавено на: 09.08.2022 15:00:13
Документ БР.: DOC_26441-108/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.