листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Одлука за задолжување на Друштвото, склучување на Договор за отстапување на побарувања и обезбедување со меници


Собрание-одлука за кредитно задолжување -голема зделка.docx

Објавено на: 05.09.2022 09:11:22
Документ БР.: DOC_13285-196/2022
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери