листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Почитувани,

во прилог Ви го испраќаме извештајот на Герас Цунев Трговија АД Струмица за периодот од 01.01.2022 до 30.09.2022 година.


Trgovija - Izvestaj 01.01 - 30.09 2022 god.pdf

Објавено на: 27.10.2022 14:16:00
Документ БР.: DOC_10191-621/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации