листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

неревидиран Биланс на успех 30.09.2022 година


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци10.22.xls

Објавено на: 27.10.2022 14:17:53
Документ БР.: DOC_12298-21/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.