листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:
Образложение кон Билансот на успех 30.09.2022 година
 


obrazlozenie 001.pdf

Објавено на: 27.10.2022 14:19:04
Документ БР.: DOC_10191-622/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации