Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Повик за учество на Годишно Собрание на Друштвото 30.05.2023


Повик за учество на Годишно Собрание на Друштвото 30.05.2023.pdf

Објавено на: 28.04.2023 09:32:44
Документ БР.: DOC_10109-65/2023
Урнек: Јавен повик за собрание