листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран, неконсолидиран Биланс на успех за периодот 01.01.-30.09.2022 година.


BU_ADING POEDINECHEN_01.01.-30.09.2022.xlsx

Објавено на: 31.10.2022 14:01:06
Документ БР.: DOC_12298-66/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.