листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Голема зделка:

  Согласно глава правилата за котација, известуваме за реализација на голема зделка:

- Одлука за склучување на Договор за купопродажба

- Известување за голема зделка на Сн Брокер Ад Битола


Известување за голема зделка СН Брокер.doc
Одлука за склучување на Договор за купопродажба на недвижност - КЈУБИ.pdf

Објавено на: 31.10.2022 14:01:35
Документ БР.: DOC_26452-6/2022
Урнек: Голема зделка