листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех за период 01.01-30.09.2022


FI Replek AD 01.01-30.09.2022 - konsolidiran.xlsx

Објавено на: 31.10.2022 14:02:18
Документ БР.: DOC_12298-69/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.