листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


Јавен повик за Собрание на акционери.docx

Објавено на: 01.11.2022 09:25:38
Документ БР.: DOC_10109-129/2022
Урнек: Јавен повик за собрание