листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Доставуваме Предлог-Одлуки по новите точки од дневниот ред за свиканото Собрание на акционери за 16.11.2022 година


Razres-Neizvrs.Dir 16.11.2022.doc
O. Izbor-Neizvrs.Dir- ноември 2022.doc

Објавено на: 07.11.2022 15:28:52
Документ БР.: DOC_13285-214/2022
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери