листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Мислење од Овластен ревизор за зделки со заинтересирани страни 


Mislenje od Ovlasten revizor za zdelki so zainteresirani strani.pdf

Објавено на: 25.11.2022 14:04:01
Документ БР.: DOC_13285-220/2022
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери