листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки на собрание на акционери


Odluki na Sobranie na akcioneri.pdf

Објавено на: 30.11.2022 14:10:08
Документ БР.: DOC_12283-159/2022
Урнек: Други одлуки од собрание