листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Зделка со заинтересирана страна:

Зделка со заинтересирана страна - ОДЛУКИ


Odluka od usvojuvanje na zapisnik na SA-23.12.22.PDF
Odluka za odobruvanje na zdelki so zainteresirani strani-23.12.22.PDF

Објавено на: 23.12.2022 14:56:02
Документ БР.: DOC_26453-18/2022
Урнек: Зделка со заинтересирана страна