листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание на акционери


5. Одлуки за 2021.pdf

Објавено на: 27.12.2022 08:49:06
Документ БР.: DOC_12283-162/2022
Урнек: Други одлуки од собрание