листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Зделка со заинтересирана страна:

Известување за реализација на договори со поврзани страни за 2022 година


Известување за зделка со заинтересирана странаАгроЕли.doc
Известување за зделка со заинтересирана страна Малина.doc

Објавено на: 31.01.2023 14:11:15
Документ БР.: DOC_26453-0/2023
Урнек: Зделка со заинтересирана страна