Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава 6 од Правилата за котација ,известуваме за следната ценовно чуствителна информација :Известување залог врз имот ма Димко Митрев а.д. Велес


Izvestuvanje zalog vrz imot na Dimko Mitrev a.d. Veles.2023.pdf

Објавено на: 27.02.2023 08:40:50
Документ БР.: DOC_10191-134/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации