Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Годишни неревидирани, неконсолидирани финансиски извештаи за 2022 година на АД Раде Кончар-Апаратна техника-Скопје


Годишни неревидирани,неконсолидирани финансиски извештаи за 2022.xls

Објавено на: 27.02.2023 08:42:07
Документ БР.: DOC_26445-22/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.