листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidriran finansov izvestaj za period 01.01.-31.12.2022 godina


12 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци.xls

Објавено на: 27.02.2023 09:12:51
Документ БР.: DOC_26445-25/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.