листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Obrazlozenie na izvestaj za period 01.01.-31.12.2022 godina


Образложение кон неревидирани финансиски извештаи.doc

Објавено на: 27.02.2023 09:12:55
Документ БР.: DOC_10191-138/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации