Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидирани финансиски известаи 01.01.2022-31.12.2022


obrazlozenie12.22.pdf

Објавено на: 27.02.2023 09:41:07
Документ БР.: DOC_10191-139/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации