листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01,01-31,12,2022 година


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци(1).xls

Објавено на: 28.02.2023 14:13:12
Документ БР.: DOC_26445-37/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.