Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансиските извештаи за 2022 година


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ 31.12.2022 г..doc

Објавено на: 28.02.2023 08:33:51
Документ БР.: DOC_10191-142/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации