листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

 

Неревидирани финансиски извештаи за периодот 01.01.-31.12.2022 година.


Триглав финансиски извештаи - 01.01-31.12.2022.xlsx

Објавено на: 28.02.2023 09:11:00
Документ БР.: DOC_26445-32/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.