листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидирани финансиски извештаи 31.12.2022


Образложение кон финансиски извештаи 31.12.2022.pdf

Објавено на: 28.02.2023 09:03:38
Документ БР.: DOC_10191-145/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации