листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на остварените резултати на РЖ Интер-Трансшпед АД Скопје за период Јануари - Декември 2022 година


Известување до Берза - Образложение за 2022.doc

Објавено на: 28.02.2023 09:17:22
Документ БР.: DOC_10191-147/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации