Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување кон финансиските извештаи за периодот 01.01.-31.12.2022 г.


Објаснување кон финансиските извештаи 31.12.2022.docx

Објавено на: 01.03.2023 08:45:38
Документ БР.: DOC_10191-174/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации