листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Финансиски план 2023


Финансиски план 2023.xlsx

Објавено на: 01.03.2023 09:53:04
Документ БР.: DOC_10191-175/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации