листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:
Објаснување кон финансиските извештаи за периодот 01.01.-31.12.2022 година


obrazlozenie 2022.docx

Објавено на: 01.03.2023 14:18:18
Документ БР.: DOC_10191-186/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации