листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните неконсолидирани финансиски извештаи за 2022 година


Образложение кон неревидираните неконсолидирани ФИ 01.01-31.12.2022 година.docx

Објавено на: 01.03.2023 15:30:18
Документ БР.: DOC_10191-199/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации