листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за промена на сопственост

 


Известување за промена на сопственост.pdf

Објавено на: 01.03.2023 15:20:37
Документ БР.: DOC_10191-198/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации